Charitatívny event v znamení módy a talentu

STARÝ SMOKOVEC (13. december 2016) – Do tretice všetko najkrajšie! Hviezdy z veľkého showbiznisu rozžiaria módnu prehliadku pod Tatrami. AquaCity Poprad a Región Vysoké Tatry sa aj tento rok stanú miestom prehliadky krásy a to nielen fyzickej, ale najmä krásy ducha. V poradí tretí charitatívny módny event, ktorý sa uskutoční 15. decembra 2016 v kongresovej sále AquaCity Poprad, bude patriť exkluzívnej módnej prehliadke Jany Pištejovej a známym tváram šoubiznisu.

 

Na pripravovanej prehliadke Jany Pištejovej už tento štvrtok 15. decembra bude dominovať talent a krása, pričom na podujatí nebudú chýbať známi umelci ako Ondřej Gregor Brzobohatý a iné hviezdy. Svet módy budú reprezentovať zvučné mená ako Andrea Verešová, Simona Krainová alebo Taťána Gregor Kuchářová.

Dôkazom, že ľuďom v regióne pod Tatrami a v AquaCity Poprad nejde iba o viditeľnú krásu, je celkový motív a význam podujatia. Jeho hlavnou hviezdou bude totižto dobré srdce, ktoré pomôže ďalším ľuďom. Celé vstupné z akcie poputuje totižto do troch vybraných rodín z regiónu Tatier a Spiša, ktoré sa dostali do ťažkej situácie. Dražba šiat Jany Pištejovej zase pomôže získať finančné prostriedky, ktoré vďaka Nadácii Markíza pomôžu desiatkam ďalších ľudí. „Ľudia, ktorí sú súčasťou Regiónu Tatier a tímu AquaCity Poprad, myslia na tých, ktorí potrebujú pomoc a vedia, ako im podať pomocnú ruku“, hovorí Richard Pichonský, riaditeľ AquaCity Poprad a podpredseda predstavenstva Oblastnej organizácie cestovného ruchu Regiónu Vysoké Tatry.

„Veľmi nás teší, že už po tretí krát sa pod Tatrami uskutoční podujatie, ktoré svojou podstatou osloví všetkých ľudí dobrej vôle a naozaj reálne pomôže tam, kde je to najviac potrebné. Zároveň pevne veríme, že aj takýmto spôsobom posilníme vnímanie destinácie nášho regiónu ako lokality, v ktorej žijú, tvoria a pracujú ľudia, ktorým na druhých naozaj záleží“, dodá Andrea Žigová, výkonná riaditeľka Oblastnej organizácie cestovného ruchu Regiónu Vysoké Tatry.