TS Tatry budú opäť svetové – Miss Supranational 2017

TS Tatry budú opäť svetové – Miss Supranational 2017

Miss Supranational 2017, svetová súťaž krásy so zastúpením takmer 90 krajín sveta, sa po úspešnom  minulom ročníku opäť koná v dvoch krajinách – v Poľsku a na Slovensku. V týchto dňoch pricestujú na predfinálové sústredenie finalistky tejto súťaže vo Vysokých Tatrách v hoteli Horizont Resort.

Z Krakowa pricestujú krásky už vo štvrtok 16.11.2017  a na Slovensku sa zdržia takmer 2 týždne. Medzi nimi je aj slovenská favoritka a reprezentantka povestnej slovenskej krásy žien – Michaela Cmarková, II. Vicemiss Slovensko 2017. Finalistky plánujú výlety po najznámejších miestach vo Vysokých Tatrách, navštívia aj malebné mesto Poprad v podhorí Vysokých Tatier kde v AquaCity Poprad absolvujú časť svojho sústredenia a prípravy na slávnostný finálový galavečer. K nim sa pridajú finalisti mužskej verzie tejto medzinárodnej súťaže Mister Supranational, ktorí na Slovensko pricestujú v nedeľu 20.11 a budú reprezentovať takmer 50 krajín sveta.

„Minuloročná spolupráca dopadla vynikajúco a na Slovensku sme sa cítili mimoriadne dobre. Pobyt vo Vysokých Tatrách bol pre mnohé finalistky zážitkom preto sme radi, že Slovenská republika sa stala druhou hostiteľskou krajinou a sme vďační Regiónu Vysoké Tatry a AquaCity Poprad ktorí privítajú opäť našu výpravu na Slovensku, ” poznamenal organizátor súťaže Gerhard Parzutka von Lipinski. “A my sa tešíme na ďalšiu veľkolepú šou v Krynici už 02. a 03. Decembra, kde okrem ženskej krásy a mužskej elegancie diváci uvidia napríklad aj vystúpenie hviezd tohtoročnej Eurovízie – Sunstroke Project.”

Sprievod vedie minuloročná víťazka  Miss Supranational 2016 Shirindi Shetty z Indie, modelku budú sprevádzať súťažiace z celého sveta a mnohokrát pre našinca aj exotických krajín. „Tento ročník súťaže sa bude vysielať okrem európskych krajín a Poľska aj v celej Latinskej Amerike a Karibiku, čo je pre náš región netradičná a naozaj rozsiahla propagácia. Na Slovensku sa dievčatá cítia vynikajúco, pre niektoré z nich je to premiéra v tejto časti Európy vôbec, pozadie súťaže partneri z AquaCity Poprad.  Je to fantastická reklama pre Slovensko a Vysoké Tatry, ktorá zaplavila nielen sociálne siete a internet, a veríme, že tento projekt bude mať trvanlivosť a aj týmto spôsobom  odprezentujeme krásne Vysoké Tatry a Poprad na svetovej mape. Sústredenie je pre dievčatá veľmi náročné, od rána do večera majú nabitý program, napriek tomu sú však stále plné energie a usmievajú sa. Je sa na čo pozerať, konštatujú v hoteli Horizont Resort v Starej Lesnej, kde sú finalistky ubytované.

Aj ženy si prídu  na svoje, pretože súťaž Mister Supranational, najkrajší muži z celého sveta navštívia na pár dní Poprad, Vysoké Tatry a Slovensko pred finále mužskej súťaže, ktorá sa koná hneď po finálovom večeri Miss.

Miss Supranational 2017 Finále sa uskutoční 1. decembra 2017 v kúpeľnom meste Krynica Zdrój, Poľsko, a bude to galavečer plný módy, zábavy a s veľkolepým televíznym sprievodom. Finalistky sa na Slovensku zdržia do 29. Novembra, dianie zo zákulisia môžete sledovať na sociálnych sieťach FB @aquacitypoprad @horizontresort a @missupranational.