Vianočné trhy v Hoteli Lomnica

Neviete sa dočkať Vianoc?

Hotel Lomnica pozýva na vianočné trhy

Tatranská Lomnica, 21. novembra – Čaro Vianoc zavíta po viac ako 20-ročnej prestávke aj do Hotela Lomnica. Nenechajte si ujsť tradičné, no zároveň originálne vianočné trhy, ktoré sa budú konať 16. a 17. decembra na terase zrekonštruovaného hotela. Chýbať nebude skvelé jedlo, tradičné remeslá či hudobný program v podobe Folklórneho súboru Vagonár a jedinečného koncertu Nely Pociskovej a Filipa Tůmu. Prvé vianočné trhy v Hoteli Lomnica symbolizujú návrat radosti a života do jedného z najstarších hotelov v Tatrách. 

V piatok 16. decembra otvorí Hotel Lomnica svoje brány, aby odhalil nádheru, ktorú v sebe roky skrýval. „Tešíme sa na prvých hostí na vianočných trhoch, ktoré budú  pre  všetkých návštevníkov výnimočné,“ hovorí Zuzana Kovaľová, riaditeľka Hotela Lomnica. „Pre hostí sme pripravili špeciality, ktoré potešia žalúdok, zahrejú skrehnuté ruky a roztopia aj to najchladnejšie srdce,“ dodáva.

Posledný predvianočný víkend v Tatranskej Lomnici sa bude niesť v znamení výnimočnej atmosféry, príjemnej hudby a pestrého programu. Návštevníci Hotela Lomnica, ktorý prechádza poslednou fázou rekonštrukcie, si budú môcť ako prví vyskúšať novú hotelovú Kaviareň MOZART a ochutnať jej dezerty či kávu. „Na terase sa bude podávať varený punč a náš šéfkuchár Gabo Kocák si pre hostí pripravil vianočno – trhové menu. Nebude celkom tradičné, no môžem potvrdiť, že bude veľmi chutné,“ hovorí Lenka Maťašovská, marketing & PR manažérka Hotela Lomnica.

Piatkové popoludnie na vianočných trhoch spríjemní Folklórny súbor Vagonár, ktorý si pri tejto príležitosti pripravil program s názvom „Vianoce po slovensky“. Sobotný večer zasa ozdobí Vianočný koncert Nely Pociskovej a Filipa Tůmu. Počas oboch dní budú na námestí pred hotelom aj stánky s ukážkami tradičných slovenských remesiel. „Je to prvá akcia v hoteli po viac ako 20 rokoch a ja osobne som veľmi rada, že sú to vianočné trhy. Boli by sme radi, keby sa stali tradíciou, ktorá bude každý rok lákať hostí z blízkeho aj ďalekého okolia svojou atmosférou,“ uzatvára Maťašovská.

 

Program vianočných trhov Hotela Lomnica:

16.12.2016 (piatok) 17:30 – 18:30

Folklórny súbor Vagonár – Vianoce po slovensky

 

17.12.2016 (sobota) 17:30 – 18:30

Vianocný koncert Nela Pocisková & Filip Tuma